RÁZOVÁ VLNA X-VAWE

02.10.2016 22:36

RÁZOVOU VLNOU proti celulitidě !!!

Nově nabízíme v našem studiu ošetření těla metodou rázové vlny X-VAWE firmy BTL.

RÁZOVÁ VLNA - A CELULITIDA NEMÁ ŠANCI!

Právě Rázová vlna X-WAVE bude Váš ideální partner v boji s celulitidou a zároveň i s dalšími nejčastějšími vadami kůže.

X-WAVE zaznamenává fantastické výsledky v léčbě celulitidy, kterou dokáže výrazně zredukovat a často dokonce úplně odstranit.

 

Po důkladném ošetření bude vaše pokožka těchto nedostatků zbavena, bude pružnější a mladší a zdravější na pohled i na dotek.

Ošetření rázovou vlnou přináší skutečné, okamžité a především trvalé výsledky v boji s celulitidou, na rozdíl od celé řady jiných postupů, které nefungují a jsou obvykle dražší.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření vám doporučujeme v případě, že trpíte celulitidou, nebo tehdy, když dojem z vaší pokožky kazí strie a drobné jizvy. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří stehna, hýždě a paže.

Mezi další významné účinky ošetření také patří:

  • Celkové omlazení pokožky a zvýšení její elasticity
  • Odstranění strií a zlepšení vzhledu jizev
  • Vyhlazení nerovností kůže po liposukci (po invazivním lékařském zákroku, např. po klasické liposukci)
  • Zpevnění kůže a podkoží

Za zmínku stojí také početné léčebně-preventivní účinky, analgetické a protizánětlivé účinky. Pro tyto vlastnosti se podobných přístrojů využívá v lékařství.

Jak funguje rázová vlna?

V pistoli rázové vlny naráží vzduch o tlaku až 4 Bar do pístu. Tyto extrémně silné nárazy se přes hlavici pístu šíří hluboko pod kůži, kde stimulují rozpad stávajících kolagenových vláken a vznik vláken nových, narušují fibrózu, která se navenek projevuje jako celulitida, a povzbuzují průtok krve, čímž zpomalují proces ukládání tuků.

Rázová vlna je navzdory svému názvu velmi bezpečné zařízení, jehož použití je zcela bezbolestné. Tlak na ošetřovanou oblast je extrémně silný, ale trvá jen velmi krátkou dobu, proto nedochází k žádnému poškození kůže ani tkání.

Rázová vlna je zařízení, které se již tři desetiletí užívá v běžné lékařské praxi, účinky rázové vlny jsou proto dobře známé a zdokumentované. Vedlejší účinky ošetření dosud známé nejsou.