Rázová vlna

Estetická rázová vlna X-Wave

Tato patentovaná technologie BTL používá kombinaci akustických a elektrických vlnových forem, které jsou souběžně přenášeny do tkáně přes patentovaný nástavec.

Akustické vlny
Jsou pneumaticky vygenerované mechanické vlny s vysokým amplitudním tlakovým pulzem. Výsledkem je energetická vlna, která nese kinetickou energii. Přenáší se přes účinný masážní aplikátor a je měněna do soustředěné akustické formy pronikající přímo do tkáně.

Speciální elektrické vlnové formy
Masážní aplikátor je používán zároveň jako vodivá elektroda, která přenáší vybrané elektrické pulzní vlnové formy do léčené tkáně. Stimulační vlnové formy jsou selektovány podle diagnóz a protokolu léčby.

Léčba rázovou vlnou se používá s vysokou úspěšností v ortopedii pro léčbu pohybového aparátu – kmitající akustické rázové pulzy vyvolávají hojivé a regenerativní procesy ve tkáních. Při změněném výkonu a použití speciálního aplikátoru je dosahováno stejně výrazných účinků i v estetické medicíně. Tato technologie vykazuje výjimečné a prokazatelné účinky při odstraňování celulitidy

Rázová vlna funguje na principu extrémně silného, necíleného zvukového pulsu, který se šíří formou kmitající vlny. Akustické rázové vlny jsou šokové vlny charakterizované kolísavou změnou tlaku, vysokou amplitudou a neperiodičností. Dokážou dočasně převést energii z místa vzniku do vzdálených oblastí. Akustické rázy prostupují do těla bez jakéhokoliv poškození kůže a pro jednotlivou terapii se jich používá několik tisíc.

Přehled účinků rázové vlny X-Wave

·                 proti celulitidě

·                 pro vyhlazení nerovností po liposukci

·                 zpevnění kůže a podkoží

·                 celkové omlazení pokožky a zvýšení elasticity

·                 ošetření lipedémů

·                 stimulace lymfatického systému a tvorba kolagenu

·                 redukci strií

·                 zlepšení vzhledu jizev

 

Pro více informací navštivte stránky 

https://www.btl.cz/catalogue/esteticka-medicina/esteticka-razova-vlna/

Kontakt : Martina Hrtánková 604 571 732