Kontakt


Pospíšilova 341
Hradec Králové 3
50003
Martina Hrtánková
Tel: 604 571 732

m.hrtankova@email.cz

Kosmetické službY

V našem studiu se o vaši pleť s veškerou láskou a péčí postará kosmetička Leona Náhlíková
která v tomto oboru služeb pracuje již více jak 13 let. 
 
Navštivte naše studio, zastavte čas v dnešním uspěchaném světě a dopřejte si kvalitní péči o pleť, 
odpočinek a příjemné naladění dobré nálady pomocí relaxační hudby.
 
 
Objednávky přijímám telefonicky na uvedeném tel. čísle +420 733 725 117 nebo e-mailové adrese: nahlikova.l@seznam.cz
 
 

CHEMICKÝ PEELING

CHEMICKÝ PEELING 

Inovační řešení s mimořádnými výsledky. Řada peelingů pro profesionální aplikaci.

Chemické peelingy od firmy Mesosystem jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odtsranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí pokožky. Volba druhu a koncentrace peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu či zvláštnostech každého klienta. 

Profesionální kosmetika Mesosystem přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající bežných aktivních látek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže. 

Ošetření pleti se provádí buď jednorázově, kdy dochází k okamžitému efektu.Po domluvě s klientkou se, dle tipu pleti doporučuje absolvovat více kúr pro výraznější a dloudobější efekt alespoň 3 až 6 opakování jednou nebo 2 krát ročně


Více zde: https://www.payothk.cz/products/chemicky-peeling/
 

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření

Expresní ošetření (40 - 60min) 500Kč

Důkladné odlíčení pleti, úprava obočí, peeling dle tipu pleti, rozjasnění pleti hydratačním sérem, Maska dle tipu pleti, krém na závěr. 

Relaxační perlivé ošetření (40 – 60min) 500Kč

Odlíčení pleti, povrchové čištění krku a dekoltu, peeling, aplikace séra, masáž, krém na závěr.

Hydratační ošetření (90min) 800Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, masáž, hloubkové čištění pleti, peeling, sérum, krémová maska Hydra24, krém.

Antistresové ošetření (90min) 800Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, masáž,  hloubkové čištění pleti, peeling, projasňující,regenerační sérum, krémová maska Pro unavenou pleť, krém.

Čistící ošetření (90min) 800Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, dle tipu pleti napářka, hloubkové čištění pleti, masáž dle stavu pokožky, peeling, matující sérum, krémová jílová čistící maska, krém.

Intenzivně čistící ošetření (90min) 950Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, dle tipu pleti napářka vlhkou parou / změkčovadlo, masáž dle stavu pokožky, peeling, mazregulující sérum, alginátová čistící maska stahující póry , krém regulující mazotok.

Regeneračni ošetření pleti s Goji a Acai (90min) 1200Kč

Jedinečný okamžik relaxace a energie díky působení superovoce. Odlíčení, masáž, hl. čištění, příjemná chladivá maska s odpočinkovým efektem, krém.

Vyhlazující kúra s kyselinou hyaluronovou proti vráskám (90 – 120min) 1050Kč

Odlíčení pokožky, úprava obočí, peeling na chemické bázi, který zároveň hloubkově vyčistí pleť a  odstraní drobné nedokonalosti na pleti, masáž payot, maska vyhlazující vrásky a zlepšující elasticitu kůže,péče o dekolt, krém Active proti vráskám.

Kolagenová kúra (90 - 120min) 1450Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, hydratační sérum, masáž, hloubkové čištění peti,  peeling,  omlazující  sérum, Kolagenová maska zlepšující stav kolagenových a elastinových vláken v pokožce, péče o ruce,na závěr aplikace krému.

Detoxikační a antioxidační ošetření pro obnovu pleti (90 min)  1500 Kč

( Payot uvádí na trh nové ošetření, které je zaměřené na posílení životních funkcí epidermis, rozjasňuje, sjednocuje a zdokonaluje pleť. Toto ošetření je vhodné pro věkovou kategorii zhruba od 35 let výše, dle stavu pokožky ). Hlavní složky : řeřicha pro detoxikaci buněk v pleti, kiwi a asijské rostliny pro stimulaci buněčné regenerace, magnetit pro zlepšení cirkulace epidermis.

Odlíčení epidermis, úprava obočí, intenzivní peeling, změkčení pokožky, čištění pleti, elixír ideál, masáž, Masque  Détox Absolu, brume eclát, Uni skin.

Liftingové ošetření pro povadající kontury obličeje (90 - 120min) 1600Kč

Odlíčení obličeje, povrchové čištění krku a dekoltu, úprava obočí, peeling, změkčovadlo pleti, hl. čištění,  masáž payot, liftingové sérum, maska s extrakty purifikovaných vodních řas, péče o ruce, na závěr aplikace krému.

Komplexně omlazující ošetření  pro zralou pleť( 120min ) 1700Kč

Působí na každý tip procesu stárnutí.

Odlíčení, úprava obočí,  omlazující elixír mládí, masáž, hloubkové čištění pleti, peeling, péče o ruce a o dekolt, omlazující maska s perlovými mikročástečkami, krém.

( Postupy u výše psaných ošetření, nemusí být vždy v přesném pořadí viz výše uvedém. Vždy se postupuje dle tipu pleti a stavu pokožky ).

 

Skin Scrubber

Skin Scrubber
SKIN SCRUBBER - Ultrazvuková špachtle
 
Jedná se o kosmetický přístroj, který bezbolestně, hloubkově a efektivně čistí pleť.
 
Ultrazvuková špachtle nebo-li Ultrasonic Scrubber je přístroj k neagresivnímu, bezbolestnému a vůbec nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření, které je vhodné pro všechny druhy pleti. Scrubber čistí pleť o frekvenci 28.000 Hz, ( velmi vysoký ton pro člověka neslyšitelný, zcela bezpečný) .
 
Ultrazvuk spolu s vhodnými přípravky pomůže uvolnit ucpané pory , zmírnit nežádoucí pigmentaci a milie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a projasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.
 
!!! Ošetření ultrazvukem si bohužel nemohou dopřát osoby, které mají kardiostimulátor, těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a závažným onemocněním srdce, nebo které mají čerstvý zánět na ošetřované kůži !!!

Ošetření pleti přístrojem Skin Scrubber 40 - 60 min - 450Kč

Důkladné odlíčení obličeje a krku, čištění pleti a peeling přístrojem Skin Scrubber, tonizace pleti, sérum dle typu pleti, maska dle typu pleti, tonizace pleti, aplikace krému na závěr.
 
Kyslíkové ošetření přístrojem Skin Scrubber 90 min - 860Kč
 
Odlíčení obličeje, krku a dekoltu, úprava obočí, změkčení pleti speciálním lotionem, ošetření pleti přístrojem Skin Scrubber, zažehlení hydratačního séra pomocí galvanického proudu, masáž Payot, tonizace pleti, Hydra 24 Masque, hydrofluid, aplikace Creme 24 Hydratant.
 
Energizující ošetření přístrojem Skin Scrubber 90 min - 860Kč

Odlíčení obličeje, krku a dekoltu, úprava obočí, změkčení pleti speciálním lotionem, ošetření pleti přístrojem Skin Scrubber, zažehlení éra přístrojem, masáž Payot, Masque My Payot, Creme My Payot Jour.

Více zde: https://www.payothk.cz/products/skin-scrubber/
 

Ozonizace

Ozonizace

 

Čištění pleti ozonem je LÉČEBNÁ a REGENERAČNÍ kosmetická metoda. Využívá se při ní speciální vysokofrekvenčních a střídavých výbojů, které mají na pokožku řadu příznivých účinků. Vytváří přeměnu kyslíku obsaženého v buňkách pleti na ozon. Ozonizace vede k prokrvení a zvýšení látkové výměny pleti. Dále ke zvýšené odolnosti pórů před usazováním nečistot.

 

Výsledek ošetření:

·         - působí proti tvorbě rozšířených žilek a stahuje již vzniklé

·         - snižuje produkci kožního mazu u mastné pleti

·         - prokrvuje pleť suchou

·         - dezinfikuje

·         - regeneruje

Více zde: https://www.payothk.cz/products/ozonizace/
 
 

Manuální lymfodrenáž obličeje a dekoltu

Manuální lymfodrenáž obličeje a dekoltu 

Tato masáž  využívá specielní jemnou hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu.

Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.  Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek.  Urychluje hojení a zjemnění jizev.

Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívána též v programu anti-aging.

Více zde: https://www.payothk.cz/products/lymfodrenaz-bliceje-a-dekoltu/
 

Líčení

Líčení
STAGE LINE BARCELONA
V mém kosmetickém salonu líčím profesionální dekorativní kosmetikou od španělského výrobce Laurendor.
Produkty jsou uznávané a používané po celé Evropě profesionály z oblasti vizážistiky, filmové a módní branže. Výrobky kombinují výhodu nových poznatků v šetrné péči o pleť a tradičních receptur sahajících až k počátkům firmy v roce 1939.


Více zde: https://www.payothk.cz/products/liceni/
 

Depilace

Depilace 
Pojem slova depilace a epilace se často zaměňují. Jaký je vlastně rozdíl mezi depilací a epilací?
Epilace je odstranění chloupků na trvalo, kdy je zničena spodní část chloupku ( vlasová cibulka ), například elektrokoagulační jehlou, nebo laserem.
 
Depilace znamená odstranění chloupků různými metodami, kdy alespoň část chloupku vyroste znova.Při některých metodách dochází pouze k seříznutí chloupku na povrchu pokožky.
 
Při depilaci teplými vosky není pravdou, že chloupky rostou rychleji a hustší, spíše naopak  a to proto, že dochází k postupné degeneraci až k následnému zániku vlasové cibulky.
 
Po depilaci teplým voskem vydrží pokožka hladká 3-4 týdny, po té je nutno aplikaci opakovat. Délka chloupků se doporučuje cca 5 mm, aby vosk vzal pomocí depilačních pásek všechny chloupky. Při opakované metodě jsou chloupky oslabovány.


Více zde: https://www.payothk.cz/products/depilace-a-masaze/